Про бренд

Колекції

Пікантні фасони або строгі елегантні комплекти, стримані тони і яскраві відтінки, м’який трикотаж і фактурне мереживо – під брендом та торговою маркою KOHANA зараз випускаються моделі нижньої білизни, домашнього одягу, купальників для жінок. Ми надихаємося класикою і не боїмося еклектики, поєднуючи в колекціях різні стилі, створюючи цікаві і оригінальні фасони.

Виробництво

Уся продукція виготовляється майстрами вручну, невеликими партіями. Ви отримуєте унікальні вироби із лімітованих колекцій. Адже кількість товарів однієї моделі, які надходять у продаж, обмежена. Ви також можете оформити індивідуальне замовлення у наших менеджерів. Ми виготовимо для вас будь який виріб по вашим параметрам.

Матеріали

Ми шиємо боді з трикотажу і віскози, трусики і бра з мережива, гіпюру, прості зручні комплекти з бавовняної тканини. Тканини, фурнітура і резинки підбираються окремо під кожну колекцію. Усі матеріали проходять перевірку на стійкістьстійкість,  еластичність та міцність. Країни походження наших матеріалів: Франція, Італія.